Ankara Su Kaçağı Tespiti

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Ankara Su Kaçağı Tespiti

0312 395 94 36

Ankara Su Kaçağı Tespiti Denilince İlk Akla Gelen Firmalardan Olan Kontrol Tesisat 1991 ’ den bu yana patlayan borular, duvardan sızan sular, komşuluk ilişkilerinizi zedeleyen su kaçakları ve sizi zora sokan tesisatınız KONTROL altında sloganıyla sizlere hizmet vermekten onur duyar.  

GİZLİ SU KAÇAĞINI NASIL ANLAYACAKSINIZ?

-Ana vana kapılıyken su saati çalışmaya devam ediyorsa.

– Ödediğim su faturası harcadığımdan çok diyorsanız

-Kombinizde bulunan su barı hiç durmaksızın düşüyorsa

-Duvarlardaki boyalarda dökülme varsa ve rutubet kokusundan durulmuyorsa

-Parkelerinizin belli başlı yerlerinde kabarma, ıslaklık varsa

– Alt komşunuzun tavanında ıslaklık varsa

Eskiden tesisat ustaları kaçağı bulmak için bütün tesisatı hattını kırarlardı. Şimdi ise bu çok daha profesyonel termal kameralar sayesinde kırılmadan hatta gürültü bile yapılmadan noktasal tespit yapılmaktadır. Her gün her saat arayarak acil durumunuza özen verilmektedir. Tespit aşamasında herhangi bir tadilat kırma dökme söz konusu değildir. Noktasal tespit büyük bir titizlikle yapılmadıktadır. Daha sonra ustalarımız kaçak olan yeri açıp size göstermektedir.

SU KAÇAKLARININ EN YAYGIN BAŞLICA SEBEPLERİ NEDİR?

  • Yüksek su basıncı
  • Kalitesiz malzeme kullanımı
  • Tesisat malzemelerinin taşıma esnasında almış kılcal çatlak ve darbeler
  • Amatör dikkatsiz işçilik
  • Daha önce yapılmış dikkatsiz tamirat

 Daha sonrasındaysa su kaçağının olduğu tesisat sistemi göz önüne alınarak en doğru tadilat süreci başlar.   Eğer kaçağınız hemen onarılsın isterseniz hemen yerinde çok profesyonel bir şekil de eski tesisatınız sökülür kısa sürede yenisi ile değiştirilir. Kaçağın olduğu bölgede olağan üstü bir durum yoksa eğer sadece bir fayans kırılır. Hizmette sınır tanımadığımızdan güler yüzlü ustalarımız kaçağınızı KONTROLaltına alırken sizi de her aşamasında bilgilendirmektedir.

ANKARA SU KAÇAĞI TESPİTİ TAMİRİ

0 (312) 395 94 36 – 0543 732 04 89

Tespitten sonra eğer tadilat süreci başlarsa bunun içinde ayrıca bir ücretlendirme vardır. Tespit ücreti sabit kalıp, tadilat ücreti tesisat hattına, boru türüne, kaçağın boyutuna, vermiş olduğu zarara göre hesaplanır.

Evinizin, iş yerinizin, bahçenizin, binanızın, sitenizin iyiliği için biz eski alışkanlıklarımızı bir kenara bırakıyoruz. Haydi, hemen sizde internete güvenmiyorum, görmeden inanmıyorum demeyi bir kenara bırakın. Daha fazla canınızı sıkmadan tesisatınızı kontrol altına alalım.

ANKARA Noktasal Su Kaçağı Tespiti

ankara su kaçağı tespiti
ankara su kaçağı tespiti
Hemen Ara!